Nasze kierunki:

20190314_134054.jpg

Kijów

 Podobno nie ma lepszego miejsca na skosztowanie ukraińskich blin. A jeśli nie jesteś ich miłośnikiem, to nic straconego. W mieście znajduje się najczęściej odwiedzany McDonald's na świecie!

wilno.jpg

Wilno

Największe pod względem powierzchni miasto w krajach bałtyckich, duży ośrodek gospodarczy, finansowy, przemysłowy oraz węzeł komunikacyjny (kolejowy i drogowy, port lotniczy, ośrodek kulturalny i naukowy; 8 uniwersytetów, w tym Uniwersytet Wileński (1579); cenny zespół obiektów zabytkowych wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 1994.

architecture-boats-buildings-canal-41600

Petersburg

informacje wkrótce

Kto widział Petersburg, ten powie, że budowały go chyba szatany - tak

o dawnej stolicy Rosji pisał Adam Mickiewicz. Czy miał rację? Przekonaj się sam!

moskwa.jpeg

Moskwa

informacje wkrótce

Mają rozmach ... - to kultowe zdanie z pewnością niejednokrotnie przyjdzie Ci na myśl w trakcie spaceru po tym największym oraz najliczniejszym mieście Europy.

kazan.jpg

Kazań

informacje wkrótce

Mówi się, że to właśnie w tym mieście Yin spotyka się z Yang. Bo jak inaczej wytłumaczyć, że na Kazańskim Kremlu tuż obok meczetu wzniesiono prawosławną cerkiew?

sochi.jfif

Soczi

informacje wkrótce

Szukasz połączenia gorącego klimatu i wylegiwania się na piaszczystych plażach wraz ze wschodnim duchem? Pomyśl o Rosyjskiej Riwierze!

lviv.jfif

Lwów

informacje wkrótce

Bo gdybym się kiedyś urodzić miał znów, to tylko we Lwowie!  - drugi raz się pewnie nie urodzisz, ale gdy raz zobaczysz Lwów, to z pewnością nieprędko zechcesz wracać.

odessa.jpg

Odessa

informacje wkrótce

Nazwana przez Rosjan Stolicą humoru, choć nikt nie jest w stanie wytłumaczyć dlaczego. 1 kwietnia każdego roku odbywa się tu nawet festiwal Humorina.